top

Restaurace a barVinný lístek

Vinařství WALDBERG
Tramín červený
Víno je syté zlaté barvy s třpytivými odlesky. Ve vůni najdeme tóny čajové růže, biskvitů s pomerančovou marmeládou, kandovanou citrusovou kůrou a špetkou květového medu. Chuť je směs letního a podzimního ovoce - máslové hrušky, broskve, mirabelky - koření i marmelády. Závěr je velmi dlouhý a kořenitý.
0,75 l229 Kč
 
Veltlínské zelené
Poutavá, žluto-zlatá barva. Svěží a bohatá vůně, v tónu zralých meruněk, špendlíků i bílého rybízu. Chuť pikantní, harmonická. Dlouhá kořenitá dochuť s červeným rybízem a citrusy.
0,75 l229 Kč
 
Modrý portugal, pozdní sběr
Víno je sytě fialové barvy s višňovými odlesky. Ve vůni jsou velmi příjemné tóny lesního ovoce - borůvek, ostružin i černých višní. V závěru pikantní traviny. V chuti se prosazuje zejména borůvka s brusinkou, přidává se tříslo a jemné tóny koření. Dlouhý závěr přináší brusinkovou marmeládu s pikantním kořením.
0,75 l329 Kč
 
Vinařství VICHARD
Rulandské šedé, výběr z hroznů
Víno je zlatožluté barvy, ve vůni jemné tóny meruněk a medu. Chuť je plná a harmonická s dlouhou dochutí po typické chlebovince.
0,75 l399 Kč
 
Pálava, pozdní sběr
Víno je syté zlatožluté barvy, harmonické s kořenitou vůní připomínající mandarinky a vanilku. Chuť je velmi plná, ovocná s příjemnou kyselinkou a medovou dochutí.
0,75 l399 Kč
 
VINAŘSTVÍ RÉVA RAKVICE
Sylvánské zelené, pozdní sběr
Harmonické, lehce kořenité víno s nádechem zelenožluté barvy. V jemné květinové vůni nalezneme stopy skořice a čerstvéě posežené luční trávy. Chuť je plná, minerální, přecházející do sladkého dřeva.
0,75 l299 Kč
 
Rulandské modré
Víno cihlově červené barvy s vůní jahod, sušeného ovoce a hořké čokolády.
0,75 l229 Kč
 
Vinařství Pelvins/Hrabal
Chardonnay, pozdní sběr
Víno je světle jiskřivé, zelenožluté až žluté. Vůně je bohatá, s nádechem ovoce, v níž lze rozpoznat broskve, meloun, ananas a citrusové plody. Chuť je plná, extraktivní, připomínající exotické plody.
0,75 l349 Kč
 
Svatovařinecké Rose, pozdní sběr
Vůně vyzrálé svěží jahody je v chuti doplněna o jemné tóny malinového cukru.
0,75 l349 Kč

Itálie - Ca´ Di Rajo
Pinot Grigio
Bílé víno s odlesky do zlatova, charakteristicky intenzivní zaoblená květinová vůně. Chuť velice příjemná navinulá, zaoblená.
0,75 l389 Kč
 
Cabernet Franc
Barva tohoto vína je rubínová červená s fialovými odlesky. Intenzivní vůně připomínající orientální koření a skořici. Harmonické a komplexní víno jak na vůni, tak i v chuti.
0,75 l389 Kč
 
Německo - MOSEL - HEINRICH BASTEN
Riesling Classic
Polosuché svěží aroma po broskvích a citrusových plodech. Zbytkový hroznový cukr je na hranici mezi suchým a polosuchým vínem.
0,75 l449 Kč
 
Dornfelder
Lehké, chuťově plné sametové víno s plným tělem, buketem z červeného peckovitého ovoce s převahou lesního ovoce. Dlouze ovocně doznívá a jde o velmi zajímavý ovocem provoněný velmi lehký Dornfelder s optimálním podílem tříslovin. Toto víno je vhodné před konzumací dekantovat. Vyrobeno z hroznů o cukernatosti odpovídající výběru z hroznů. Milovníci červených vín by se do tohoto vína zřejmě zamilovali už po prvních doušcích. Tento Dornfelder je velmi lehký, přestože je v chuti velmi plný. Neucítíte tolik tříslovin a právě díky tomu jde o víno velmi lehké, přestože je provoněno lesním ovocem.
0,75 l449 Kč
 
ITÁLIE - CANTINA MONTELLIANA
Prosecco Frizzante Doctreviso
Šumivé víno s přirozeným kvašením. Charakteristická, ovocná a příjemná chuť. Vhodné pro každou příležitost.
0,75 l269 Kč
 
Mont Rosé Spumante Rosato Extra Dry
Šumivé víno vyrobené přírodním kvašením metodou Charmat. Světle růžová barva se světle fialovými odlesky. Sametová, harmonická chuť a aroma s vyváženou kyselinkou a sladkostí, houževnaté. Vynikající jako aperitiv.
0,75 l349 Kč
 
Mont Rosé Spumante Rosato Extra Brut Docg
Šumivé víno vyrobené za použití nejlepších hroznů z regionu Montello a Asolo. Charakteristická je světle slámová žlutá barva, jemná šumivost, ovocná vůně a dobře vyvážená chuť. Vynikající aperitiv.
0,75 l449 Kč
 
BOHEMIA SEKT
Demi Sec
Věčně mladý Bohemia Sekt demi sec je harmonické jakostní šumivé víno, jemně polosladké chuti a svěží středně plné květnaté vůně. Nejoblíbenější jakostní šumivé víno v České republice. Vyznačuje se dlouhotrvajícím perlením. Cuvée je sestavováno podle originální receptury z vysoce kvalitních bílých vín nejlepších odrůd.
0,75 l289 Kč
 
Brut
Vysoce ušlechtilé jakostní šumivé víno s jemnou a svěží vůní, harmonickou chutí s příjemně vystupujícími kyselinami a jemným dlouhotrvajícím perlením. Hlavní podíl v cuvée tvoří Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené, menší podíl ostatních odrůd je výrobním tajemstvím vinařů - sklepmistrů a technologů.
0,75 l289 Kč