top

Restaurace a bar


Restaurace v Usedlosti Ladronka Vám nabízí nejen příjemné posezení v zimní zahradě, ale i na rozlehlém historickém nádvoří. Místo je předurčeno k setkávání rodin, kdy je před Usedlostí k dispozici velké dětské hřiště a v zimní sezoně, od října do března, máme k dispozici samostatný dětský koutek. Pořádáme svatební, narozeninové, rodinné, teambuildingové a jiné akce, možnosti zábavy a aktivit jsou prakticky neomezeny. Zimní zahrada s nádvořím má kapacitu až 200 lidí.

Rezervace přijímáme na telefonním čísle +420 724 103 538 nebo +420 725 666 756, email: management@ladronka.comOtevřený bufet

Náš koncept Otevřeného bufetu (Sněz vše co můžeš // All you can eat) je založen nejen na klasické české kuchyni. U nás máte široký výběr chutných jídel a díky tomu je náš otevřený bufet dostupný širokému spektru zákazníků včetně dětí - chceme aby Vaše návštěva u nás byla zážitkem, který si rádi zopakujete.

Věříme, že otevřený bufet, kdy si můžete jídlo kombinovat přesně podle Vaší představy napomůže i k Vaší větší spokojenosti. Máte od nás k dispozici dostatek času pro Vaši neomezenou konzumaci ve dvou časových pásmech. Děti s platícím doprovodem a do 100 cm výšky u nás mají konzumaci zdarma.

11-15 hod.: 157 Kč/osoba
17-21 hod.: 197 Kč/osobaRestaurace Ladronka
Restaurace Ladronka
Restaurace Ladronka
Restaurace Ladronka

© Ladronka s.r.o. Výroba: CVS Development s.r.o.